Описание
Характеристики
Информация для заказа

Першокласні водяні рушникосушки польського бренду TERMA - незамінний опалювальний прилад сучасної ванної кімнати. Продуктивність будь-якої рушникосушки залежить від якості матеріалів, з яких її виготовлено. Оскільки основним і невблаганним ворогом будь-якого водяного радіатора є мимовільне руйнування металу внаслідок його взаємодії з хімічним складом води (вона ж корозія), необхідно відповідально поставитися до вибору надійної модифікації, яка прослужить найдовше. Terma - один з провідних виробників товарів обігріву, виробляє водяні рушникосушки з високопробної сталі, що забезпечує високу антикорозійну стійкість, а отже і гарантовано тривалу, а також якісну експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terma |
| Мощность | 600 Вт |
| Рабочая температура | 95 град. |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Вес | 9.5 кг |
| Тип подключения | Нижнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1160 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Польща |
| Цвет | Білий |
| Тип полотенцесушителя | Водяна |
| Материал полотенцесушителя | Низьковуглецева сталь |
| Форма полотенцесушителя | Драбинка |
| Состояние | Новий |
- Цена: 2 887,50 ₴


