
влевовправо
Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316)
- В наличии
- Код: 97775316
22 155 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний фекальний насос Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316) з автоматичним механізмом включення і виключення при заповненні та спустошенні резервуара відповідно, здатний взяти завдання відкачування стічних вод з фекаліями, в разі відсутності можливості самопливом відводити воду в каналізаційну систему. Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316) працює на основі електродвигуна, потужністю в 0,62 кВт. У його конструкції передбачений високопродуктивний ріжучий механізм, який відмінно впорається зі своїм завданням. Дана модель не викличе складнощів як в процесі експлуатації, так і обслуговування. Він має якісне виконання і хорошу герметизацію з надійним захистом всіх своїх механізмів від можливих неприємних поломок. Так що, встановивши Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316) в зручному для вас місці, ви вирішите питання відкачування стічних вод з санвузла раз і назавжди.




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 7.1 кг |
| Максимальный напор | 8 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Grundfos |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Німеччина |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Состояние | Новий |
- Цена: 22 155 ₴


