
Група безпеки з ізоляцією Afriso KSG magnum 200 кВт (77 627)
- В наличии
- Код: 77627
7 350 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка протягом 7-9 робочих днів!
Група безпеки - це сукупність запірної і регулюючої арматури із застосуванням вимірювальних приладів, що застосовуються для закритих систем опалення, які служать захистом від гідравлічних перевантажень на тиск і повітря. Монтується пристрій у вертикальному положенні на трубі, що подає, одразу після котла, без додаткової арматури. Модель Afriso KSG magnum 200кВт (77627) застосовується для котла з системою до 200 кВт і складається і арматури, повітровідводчика, запобіжного клапана і манометра. Максимальна температура теплоносія до 120 ° С.
Технічні характеристики Afriso KSG magnum 200 кВт
- максимальний тиск в системі: 3 bar
- матеріал корпусу: латунь
- З'єднювальна різьба: внутр. 1 1/4"
- максимальна робоча температура: 120°С
- запобіжний клапан: номінальний тиск - 3bar, з'єднання - 1” x 1 1/4", потужність теплової системи - до 200кВт
- манометр: різьба G⅜'' '', 0... 4 bar
- автоматичний повітровідвідник: 3/8‘’, 12 bar, відсічний клапан
- розміри: 230x175x104 мм
- вага: 1,6кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Afriso |
| Страна производитель | Германия |
| Материал корпуса | Латунь |
| Номинальное давление | 3 МПа |
| Максимальная рабочая температура | 120 град. |
| Область применения | Котел |
| Комплектация группы | Автоматический воздухоотводчик, Манометр, Предохранительный клапан |
| Вес | 1.6 кг |
| Характеристики воздухоотводчика | |
| Максимальное давление | 12 бар |
| Рабочая температура | 110 град. |
| Характеристики предохранительного клапана | |
| Настроенное давление | 3 бар |
| Характеристики манометра | |
| Максимальное значение шкалы | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Присоединение клапана | 1" x 1 ¼" |
| Присоединение воздухоотводчика | 3/8" |
- Цена: 7 350 ₴

