
влевовправо
Рециркуляційний насос Grundfos COMFORT 15-14 B PM 230 В (97916771)
- В наличии
- Код: 97916771
7 087,50 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос Grundfos COMFORT 15-14 B PM 230 В (97916771) спроектований спеціально для систем гарячого водопостачання для невеликих приватних будинків.
Ці насоси обладнані сферичними двигунами. На відміну від звичайних двигунів з герметизованим ротором, сферичний двигун не має вала підшипника, що обертається. Статор передає магнітне поле ротору в частині насосу, що подає воду. Цей насос придатний для напірних систем гарячого водопостачання.
Частина насоса, що подає воду, герметично відділена від статора за допомогою сферичного сепаратору з нержавіючої сталі.
Особливості та переваги
- Мінімальне енергоспоживання та максимальна зручність завдяки унікальній системі AUTOADAPT (лише у автоматичній версії);
- Високоякісний матеріал підшипників;
- Двигун, який відділяється від корпусу насоса, що забезпечує легкість технічного обслуговування та заміни;
- Корозійно-стійке робоче колесо з нержавіючої сталі, EPDM, PPO, PTFE та графіту;
- Матеріали, дозволені для використання з питною водою, включаючи латунний корпус насоса.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Страна производитель | Дания |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 1.4 м |
| Пропускная способность | 0.5 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 95 град. |
| Вес | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Латунь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
- Цена: 7 087,50 ₴



