
Рециркуляційний насос WILO Star-Z NOVA A (4132761)
- Готово к отправке
- Код: 4132761
6 352,50 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Wilo Star-Z NOVA A (4132761) - це компактний, економічний рециркуляційний насос, який встановлює нові стандарти ефективності гарячого водопостачання для приватних будинків і котеджів.
Star-Z NOVA A є високоефективним насосом для циркуляційних систем гарячого водопостачання, який дозволяє істотно знизити витрати на електроенергію (до 80%) у порівнянні з насосами без регуляції. Перевага цього насоса полягає в можливості перекачувати воду з жорсткістю до 20° dH. Завдяки робочому колесу, виготовленого з нержавіючої сталі, насос відповідає найвищим вимогам гігієнічних стандартів та ефективно протистоїть хімічному впливу рідин, що перекачуються.
|
Особливості/переваги Star-Z NOVA A:
|
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Призначення | рециркуляційний насос для систем опалення |
| Тип ротора | "мокрий" |
| Електроживлення, В | 230V 50Hz |
| Макс. тиск в гідросистемі, бар | max 10 |
| Діапазон температур перекачуваної рідини ,°С | +2 ... +65°С |
| Номінальна потужність, Вт | max 4.5 |
| Робочий тиск, бар | max 10 |
| Діаметр виходу насоса, дюйм | 1/2" |
| Макс. гідростатичний напір, м | 0.9 |
| Матеріал корпусу насоса | латунь |
| Матеріал робочого колеса | нержавіюча сталь |
| Номінальна швидкість, об/хв | 3000 |
| Продуктивність, м3/год | max 0.4 |
| Примітки | насос оснащений кульовим запірним вентилем і зворотним клапаном |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Ступінь захисту IP | IP42 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 1.11 кг |
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Германия |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 0.4 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 0.9 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 70 град. |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 138 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Латунь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP40 |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Основные | |
| Частота тока | 50 |
| Материал рабочего колеса | Нержавеющая сталь |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип присоединения | Резьбовое |
- Цена: 6 352,50 ₴


