
Труба ізоляційна Sanflex Stabil 22/6 мм червона
- В наличии
- Код: S22
13,65 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термоізоляційний матеріал Sanflex Stabil 22\6 2m (Бельгія) - ізоляційний поліетиленовий матеріал з поліетиленовою плівкою червоного кольору, який застосовується спеціально для ізоляції систем водо- і теплопостачання прокладених в стінах і підлогах з температурою носія в них від -45 до + 105 ° С. Технічна ізоляція «Sanflex Stabil» відрізнється від інших ізоляційних матеріалів не тільки прекрасною еластичністю, але і низьким коефіцієнтом теплопровідності (λ = 0,038 Вт / мК) . Покращені механічні властивості гарантують довгий термін служби матеріалу. Завдяки відмінній еластичності, простоті і легкості монтажу, винятковим фізичним властивостями і високою стійкістю до дифузії водяної пари (λ = 3000), термоізоляція «Sanflex Stabil» рекомендується для ізоляції трубопроводів з холодною і гарячою водою, холодильних прилавків вітрин, а також кондиціонерних і вентиляційних систем. Ізоляція «Sanflex Stabil» для труб з температурою носія в них від -45 до + 105 ° С. Труби 2-метрової довжини, червоного кольору. Внутрішні діаметри ізоляційних трубок від 15 до 35 мм. Можуть бути встановлені як на існуючий трубопровід, так і в процесі монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NMC |
| Страна производитель | Бельгия |
| Теплоизоляционный слой | Вспененный полиэтилен |
| Гидрозащитное покрытие | Полиэтилен |
| Диаметр трубы | 22 мм |
| Максимальная температура теплоносителя | 85 град. |
| Длина трубы | 2000 мм |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для питьевой воды, Для систем отопления, Для холодного водоснабжения |
| Толщина теплоизоляционного слоя | 6 мм |
- Цена: 13,65 ₴/м

