
Труба металопластикова SANHA 26х3.0 MultiFit-Flex
- Под заказ
- Код: S26
Отправка с 13 мая 2026126 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Широка сфера застосування
Металопластикові труби SANHA MultiFit-Flex призначені для використання в різних областях - від систем водопостачання, опалення та охолодження (водяний контур) до промислового використання, що підтверджується сертифікатами німецького об'єднання DVGW,
Якісна сучасна конструкція
При виготовленні металопластикових труб MultiFit-Flex застосовуються сучасні модифіковані полімери PE-RT / AL / PE-HD, по DIN 16833/34:
PE-RT - поліетилен підвищеної термостійкості;
AL - алюмінієвий шар;
PE-HD - поліетилен високої щільності.
Дані типи полімерів є новими матеріалами, більш сучасними, наприклад, в порівнянні з PE-XC. Вони оптимально пристосовані до навантажень, що виникають безпосередньо в місці їх розташування: зовнішній шар поліетилену PE-HD міцний і особливо стійкий до променів ультрафіолету (сонячним променям), внутрішній шар PE-RT (де немає доступу сонячного світла) стійок до пікових температурних навантажень.
Таким чином, кожен шар металопластикової труби використовується оптимально за своїм призначенням з урахуванням технічних особливостей полімерів.
Оптимально підібрана товщина стінки алюмінієвого шару забезпечує 100% захист системи від дифузії з киснем і забезпечує зручний монтаж - труби легко переносяться, зручно гнуться і володіють меншим коефіцієнтом лінійного подовження, рівним 0,023 мм / мК, що забезпечує більш надійне місце з'єднання, менш схильне руйнівним навантаженням при перепаді температур.
Всі складові системи марковані, відображається вся необхідна інформація, включаючи термін експлуатації не менше 50 років при 70 ° С і 10 бар, відповідно до існуючих норм, а також можливість витримувати пікові температурні навантаження. Тут необхідно зазначити, що поки представлені дані про довгострокове терміні експлуатації єдині для будь-якого типу модифікованого полімеру
| Основные | |
|---|---|
| Внутренний диаметр | 20 мм |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Сечение трубы | Круглое |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное рабочее давление | 12 бар |
| Толщина стенки трубы | 3 мм |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для систем отопления, Для холодного водоснабжения |
| Длина бухты | 50 м |
| Радиус изгиба с применением инструмента (трубогиба, кондуктора) | 3 мм |
| Производитель | Sanha |
| Наружный диаметр | 26 мм |
| Толщина слоя металла | 0.4 мм |
| Максимальная кратковременно допустимая температура | 110 град. |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 5 мм |
| Цвет | Белый |
| Разрушающее давление | 15 бар |
- Цена: 126 ₴/м


