
влевовправо
Циркуляційний насос WILO Atmos PICO 25/1-4 180mm (4232691)
- Готово к отправке
- Код: 4232691
5 932,50 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високоефективний насос Wilo-Atmos PICO, з електронним керуванням. Циркуляційній насос із мокрим ротором без технічного обслуговування з різьбовим з'єднанням, стійкий до струмів блокування синхронний двигун відповідно до ECM-технології та інтегрований електронний блок регулювання потужності для плавного регулювання перепаду тиску. Можливість застосування для всіх систем опалення, вентиляції, кондиціонування.
Гідравлічні дані
- Максимальний робочий тиск PN: 10 бар
- Висота підйому H max: 4,1 м
- Потік Q max: 3,0 м³/год
- Мін. температура перекачуваної рідини Tmin: -10 °C
- Максимальна температура рідини, що перекачується, Tmax: 95 °C
- Температура навколишнього середовища мін. Tmin: -10 °C
- Максимальна температура навколишнього середовища Tmax: 40 °C
Дані двигуна
- Індекс енергоефективності (EEI): ≤0,20
- Підключення до мережі: 1~230 В ±10%, 50/60 Гц
- Номінальна потужність P2: 15 Вт
- Швидкість обертання хв. nmin: 700 об/хв
- Максимальна швидкість обертання nmax: 3400 об/хв
- Споживана потужність (хв.) P1 хв.: 4 Вт
- Споживана потужність P1 max: 20 Вт
- Створення перешкод: EN 61000-6-3
- Перешкодостійкість: EN 61000-6-2
- Електромагнітна сумісність: EN 61800-3
- Кабельний ввід: 1 x PG11
- Клас ізоляції: F
- Ступінь захисту: IPX2D
- Корпус насоса: сірий чавун
- Крильчатка: PP-GF40
- Вал: нержавіюча сталь
- Матеріал підшипника: спечений вуглець, просочений металом
- Підключення на стороні нагнітання: G 1½
- Підключення на стороні всмоктування: G 1½
- Монтажна довжина l0: 180 мм
- Довжина з упаковкою: 194 мм
- Довжина L: 180 мм
- Висота з упаковкою: 105 мм
- Висота H: 102 мм
- Ширина з упаковкою: 174 мм
- Ширина Ш: 127 мм
- Маса брутто нормально. м: 2 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 4.1 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 95 град. |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Основные | |
| Частота тока | 50 |
| Потребляемая мощность (W) | 0.04 |
| Материал рабочего колеса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип присоединения | Резьбовое |
- Цена: 5 932,50 ₴



