
влевовправо
Портативна бездротова Bluetooth колонка MANTA SPK215
- Под заказ
- Код: SPK215
Отправка с 06 мая 20263 490 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОРТАТИВНА БЕЗДРОТОВА BLUETOOTH КОЛОНКА MANTA SPK215
Легка, зручна Bluetooth-колонка з можливістю прослуховування музичних файлів через Bluetooth, USB, карту пам'яті microSD або ваші улюблені радіостанції! Ви можете запам'ятати до 20 таких станцій!
- Функція XBASS зробить звук чіткішим, ніж у інших моделей без цієї функції.
- Вищий бітрейт означає кращий звук для будь-якого типу файлу, що відтворюється - MP3/WAV/FLAC/APE.
- Міцний та довговічний акумулятор гарантує вам до 20 годин (залежно від вибраних налаштувань пристрою) відтворення музики та розваг.
- Все це поміщено в міцний, стійкий до бризок та пошкоджень корпус.
✅ Bluetooth 5.0
✅ Радіо FM
✅ Вбудований акумулятор
✅ Диско-світлові ефекти
✅ Справжнє бездротове стерео
✅ Клас водонепроникності IPX5
✅ Супербас
✅ Потужність до 30 Вт RMS
Колонка оснащена функцією TWS (True Wireless Stereo) . Завдяки йому ви можете бездротово підключити дві колонки SPK215 разом та отримати вдвічі потужніший комплект. Крім того, розставивши динаміки на певний відстань, ви досягнете просторового стереозвуку , оскільки один з динаміків передає звуки правого каналу, а інший – лівого. Ви можете перемістити їх на кілька метрів один від одного та отримати ще більше задоволення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Manta |
| Суммарная мощность звука | 30 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 18 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Вес | 2.3 кг |
- Цена: 3 490 ₴






