
влевовправо
Віброплита SCHWARTZMANN SCH-ZG90T
- Под заказ
- Код: SCH-ZG90T
Отправка с 06 мая 202624 400 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброплита SCHWARTZMANN ZG90T — унікальний інструмент для професіоналів, який виділяється на ринку унікальним дизайном і продуктивністю. Оснащена двигуном LONCIN потужністю 6,5 к.с., ця модель забезпечує ефективну роботу на різних грунтах. Ідеально підходить для будівельної галузі, цей віброплита є надійним обладнанням для робіт з ущільнення та трамбовки.
Основні характеристики:
- Модель: SCHWARTZMANN ZG90T
- Вага: 90 кг
- Відцентрова сила: 18000 Н
- Потужність двигуна: 6,5 HP LONCIN
- Об'єм двигуна: 196 куб
- Розмір тарілки: 54 х 41 см
- Максимальна подача: 25 м/хв
- Глибина ущільнення: до 20 см
- Кріплення: колеса та еластомер
- Висока продуктивність: віброплита SCHWARTZMANN з двигуном об’ємом 196 куб.
- Сучасний дизайн і довговічність: Посилена віброплита нової форми, спресована з цілісного шматка сталі, забезпечує довговічність і стійкість до інтенсивного використання.
- Комфорт і легкість транспортування: оснащений складною ручкою та новою системою коліс для полегшення транспортування. Крім того, антивібраційна система значно знижує вібрації, забезпечуючи комфортну роботу.
- Безпека: датчик рівня масла та повністю закриті клинові ремені забезпечують безпечну та стабільну роботу.
- Низький рівень шуму: Рівень шуму становить 101 дБ(А), що робить його одним із найтихіших на ринку.
Ідеально підходить для:
- Дорожнє будівництво
- Ущільнювальні роботи на фундаментах
- Ландшафтно-садові проекти
- Інші будівельні роботи, що вимагають ущільнення суцільного ґрунту
Позиція в статусі Під замовлення, тому прохання деталі уточняти по дзвінку у менеджера!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schwartzmann |
| Производительность вибромашины | 25 м/мин |
| Длина рабочей поверхности | 41 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 54 мм |
| Глубина уплотнения | 200 мм |
| Центробежная сила | 18 кН |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | LONCIN |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 кг |
- Цена: 24 400 ₴










