
влевовправо
Батут Neo-Sport 252 см, із внутрішньою сіткою NS-08C221
- Под заказ
- Код: NS-08C221
Отправка с 06 мая 20268 000 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут Neo-Sport 252 см, із внутрішньою сіткою NS-08C221
Круг з каркаса , який забезпечує дуже хороший натяг сітки безпеки. Внутрішня захисна сітка забезпечує комфорт і безпеку, особливо для найменших стрибунів. Профільовані металеві стійки , покриті м'якою захисною піною. Г-подібний вхід на батут, закривається на блискавку і пряжку. Міцний килимок - водонепроникний і гнучкий, витримує високі навантаження. Оцинковані пружини, закріплені хомутом, наповненим поролоном .Подвійні стійкі U-подібні ніжки. Міцна драбина - забезпечує безпечний вхід і вихід з батута.
У набір входить:
- 252 см (8 футів) батут з 3 подвійними ніжками
- металева драбина з широкими ступенями
- внутрішня (запобіжна) сітка
Технічні дані:
- внутрішня сітка
- висота батута 55 см
- чиста висота 180 см
- кількість ніжок 3 подвійні (U форма)
- кількість постів 6 шт.
- кількість пружин 42 шт.
- колір: зелений
- всі елементи каркаса оцинковані всередині і зовні
- максимальне навантаження 100 кг
- відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу
Розміри та вага упаковки 130 x 52 x 16 см = 28 кг ,110 x 36 x 14 см = 11 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Neo Sport |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Конструкция | Круглая |
| Диаметр батута | 252 см |
| Высота рамы батута | 55 см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Расположение защитной сетки | Внутренняя |
- Цена: 8 000 ₴






