
влевовправо
Рушникосушка для ванної кімнати 540x800мм Invena UG-03-080, чорна
- Под заказ
- Код: UG-03-080
Отправка с 04 мая 20267 665 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіатор INVENA - ідеальний продукт для вашої ванної кімнати. Акуратний, міцно оброблений, як для класичного, так і для сучасного інтер’єру ванної кімнати. Крім практичного використання, стане декоративним елементом кожної ванної кімнати.
- Колір: чорний RAL 9005
- Висота: 800 мм
- Ширина: 540 мм
- Глибина: 92,50 мм
- Кількість сходинок: 15
- Вага: 7,4 кг
- Теплова потужність: 404 Вт
- Ємність: 3,1 л
- Мінімальна робоча температура: 4°C
- Максимальна робоча температура: 95°C
- Максимальний робочий тиск: 10 бар
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invena |
| Тип полотенцесушителя | Водяной |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 404 Вт |
| Рабочая температура | 95 град. |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Цвет | Черный |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 7.4 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 7 665 ₴






