
Біговел Chicco Pink Arrow, рожевий (01716.10)
- Под заказ
- Код: 01716.10
Отправка с 04 мая 20263 900 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Біговел Chicco Pink Arrow, рожевий (01716.10)
Їзда на двох колесах допомагає вашій дитині розвинути необхідний баланс і полегшує перехід до їзди на традиційному педальному велосипеді. Виготовлений з металу, дуже легкий балансирний велосипед з регулюванням висоти керма та сідла, щоб адаптувати його до потреб дитини. Використовуючи балансир, дитина не тільки забезпечує рух і масу задоволення, але й розвиває координацію, моторику, тренує силу м'язів і ніг.
Завдяки широким рифленим шинам з міцного поролону малюк швидко опанує вміння тримати рівновагу. Регульовані елементи велосипеда, тобто кермо і сідло, підлаштовують велосипед під зріст дитини, зростаючи разом з нею. Нековзні ручки з чохлами, що захищають руки від випадкового зісковзування, і зручне профільоване сідло забезпечать комфорт під час подорожей на двох колесах. Металевий, надлегкий каркас.
Нековзке сидіння
Висоту зручного, ергономічного сідла можна відрегулювати відповідно до поточного росту дитини, щоб забезпечити комфорт і задоволення від катання, а також оптимізувати зусилля, які він докладає, щоб рухати балансирний велосипед силою власних ніг.
Непробивні колеса
Колеса виготовлені з непроникного матеріалу EVA, який характеризується винятковою стійкістю та легкістю одночасно. Колеса велотренажера також додатково рифлені і забезпечують ще краще зчеплення. Колеса балансира Chicco не вимагають підкачування.
Нековзкі ручки
Гумові чохли на кермо велосипеда з двосторонніми обмежувачами і неоднорідною поверхнею дозволяють керму маленького велосипедиста надійно утримувати кермо, не ковзаючи під час їзди. Завдяки цьому хват міцний і безпечний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Пол | Для девочек |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Цвет | Розовый |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 3 900 ₴





