-9%влевовправо
Бездротовий інтернет-програматор ENGO E901 Wi-Fii
- Готово к отправке
- Код: 932322661
5 512,50 ₴
5 040 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

E901WIFI - Wi-Fi регулятор, який дозволяє економно та екологічно керувати будь-яким видом опалення. Відрізняється зрозумілим меню і великою кількістю корисних функцій. Робота регулятора дуже проста і дозволяє підлаштувати робочий цикл опалення під ритм дня користувачів. Вбудований WiFi модуль (в приймачі) дозволяє дистанційно керувати системою опалення за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми ENGO Smart / TUYA Smart.
- 2 види розкладу часу
- можливість установки мінімальної і максимальної заданої температури
- Функція HEAT/COOL
- ключі можна закрити
- можливість вибору алгоритму управління: гістерезис або TPI
- програмна зміна типу реле
- для керування підігрівом підлоги або керування джерелом опалення
ENGO E901 Wi-Fi - Зв'язок: бездротовий, 868 МГц і WiFi
- Діапазон регулювання температури [ºC]: 5 - 35
- Живлення приймача: 230В
- Живлення контролера: 2 лужні батарейки АА
- Алгоритм керування: TPI або Гістерезис (±0,25°C або ±0,5°C)
- Вихід керування: NO/COM (без напруги)
- макс. навантаження: 16(5)А
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол, Электрические котлы, Газовые котлы, Системы отопления |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Управление | Удаленный доступ |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, Радиосигнал |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Голосовое управление | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 22 мм |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 5 040 ₴





