
влевовправо
Рушникосушка Terma MARTA 960х500 біла
- В наличии
- Код: M01
3 570 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушка для ванної кімнати Terma MARTA. Сучасний та стильний дизайн, який однаково вдало виглядатиме як в класичному, так і сучасному інтер'єрі Вашої ванної кімнати.
Можливі варіанти підключення:
- Водяний (безпосереднє підключення до системи опалення);
- Електричний (Нагрівання за допомогою електричного тену(також можна придбати в нашому магазині))
- Комбінована (можливість роботи від системи опалення та електричного ТЕНу одночасно).
Технічні дані:
-
колір: білий
-
матеріал: сталь
-
відстань між роз'ємами підключення: 47см
-
максимальна робоча температура: до 100 градусів.
-
максимальний робочий тиск: до 10 бар
-
Різьбове з'єднання: 1/2" Gw
-
підключення: нижнє
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terma |
| Страна производитель | Польша |
| Тип полотенцесушителя | Водяной |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 400 Вт |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Цвет | Белый |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 11 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Межосевое расстояние | 470 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 3 570 ₴




