
влевовправо
Рушникосушка Terma DOROTA 960х500 біла
- Под заказ
- Код: D01
Отправка с 04 мая 20263 465 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушка для ванної кімнати Terma DOROTA. Сучасний та стильний дизайн, який одинаково вдало виглядатиме як в класичному, так і сучасному інтерєрі Вашої ванної кімнати.
Можливі варіанти підключення:
- Водяний (безпосереднє підключення до системи опалення);
- Електричний (Нагрівання за допомогою електричного тену(також можна придбати в нашому магазині))
- Комбінована (можливість роботи від системи опалення та електричного ТЕНу одночасно).
Технічні дані:
-
колір: білий
-
матеріал: сталь
-
відстань між роз'ємами підключення: 47см
-
максимальна робоча температура: до 100 градусів.
-
максимальний робочий тиск: до 10 бар
-
Різьбове з'єднання: 1/2" Gw
-
підключення: нижнє
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Производитель | Terma |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность | 400 Вт |
| Цвет | Белый |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Тип подключения | Нижнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Межосевое расстояние | 470 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 3 465 ₴



