
Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 WC-1
- В наличии
- Код: 97775314
17 955 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Потужний каналізаційний насос Grundfos Sololift2 WC-1 є відмінним рішенням для створення системи відводу стічних і побутових вод, як від унітазу, умивальника або біде. Максимальне підключення 2 точки. Найчастіше насосну установку монтують зразу за унітазом.
Каналізаційна насосна установка Grundfos SOLOLIFT2 WC-1 це малогабаритна, повністю укомплектована і готова до монтажу насосна установка являє собою герметично-закритий пластиковий резервуар, в якому розташовані насос з двигуном "сухого виконання" зі зворотним клапаном в напірному патрубку, професійний ріжучий механізм і потужний двигун здатні впоратися навіть з предметами особистої гігієни (WC-1, WC-3, CWC-3), реле рівня, вентиляційний клапан з вугільним фільтром поліпшеної якості (не потрібні ніякі додаткові фільтри), електричний кабель довжиною 1,2 м з штекером Shuko. Насос автоматично включається при заповненні резервуара (рівень включення) і автоматично вимикається при його спорожнення (рівня виключення).
Можливі під'єднання: 1 туалет, 1 раковина. Під'єднання вхідного патрубка Основний DN 100, Додатковий 32/40 в діаметрі. Під'єднання напірного патрубка 22/25/28/32/40 в діаметрі. Додаткове під'єднання 1х32/40 зверху.
Ключові переваги Grundfos Sololift2 WC-1
- Ріжучий механізм, що не допускає забивання труб.
- Висока продуктивнісь, за рахунок надійного електродвигуна.
- Проста установка, завдяки універсальності впускних і випускних патрубків.
- Бюджетність технічного обслуговування (надійна конструкція зварного баку, двигун, що знімається незалежно від станції).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вес | 9 кг |
| Максимальный напор | 8.5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Grundfos |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Потребляемая мощность (W) | 620 |
| Перекачиваемые среды | Канализационные вещества |
| Максимальная пропускная способность | 8.82 куб. м/час |
| Степень защиты, IP | 44 |
- Цена: 17 955 ₴

