
Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 C-3
- В наличии
- Код: 97775317
20 055 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Каналізаційна насосна установка Grundfos SOLOLIFT2 C-3 це малогабаритна, повністю укомплектована і готова до монтажу насосна установка, яка являє собою герметично закритий пластиковий резервуар, в якому розташовані насос з двигуном "сухого виконання" зі зворотним клапаном в напірному патрубку, реле рівня, вентиляційний клапан з вугільним фільтром поліпшеної якості (не потрібні ніякі додаткові фільтри), електричний кабель довжиною 1,2 м з штекером Shuko. Насос автоматично включається при заповненні резервуара (рівень включення) і автоматично вимикається при його спорожнення (рівня виключення). C-3 дозволяє здійснити підключення кухонного миття, пральної машини і посудомийної машини, що використовують режим кип'ятіння.
Основні плюси:
- малогабаритність;
- безшумна робота;
- компактні розміри;
- повна комплетація для самостійного монтажу;
- офіційна гарантія від компанії Grundfos з дня придбання;
- мінімальне використання електроенергії при високій продуктивності роботи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Сербия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8.8 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 95 град. |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 443.8 мм |
| Высота | 158.3 мм |
| Длина | 225.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота тока | 50 |
| Потребляемая мощность (W) | 640 |
| Максимальная пропускная способность | 12.2 куб. м/час |
| Степень защиты, IP | 44 |
- Цена: 20 055 ₴

