
влевовправо
Циркуляційний насос Grundfos ALPHA1 L 25-40 180 (99160579)
- В наличии
- Код: 99160579
6 825 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Grundfos ALPHA1 L 25-40 180 являє собою високоефективний циркуляційний насос, оснащений електродвигуном на постійних магнітах (технологія ECM). Насос передбачає три режими управління: режим радіаторного опалення, режим опалення «тепла підлога» і режим роботи за постійною кривою / з фіксованою частотою обертання. Всі компоненти насоса - керамічний вал і радіальні підшипники, вуглецевий підшипник, захисна гільза ротора, підшипникова пластина і корпус ротора з нержавіючої сталі, робоче колесо з композитного матеріалу - забезпечують довгий термін служби. Повітря з насоса видаляється автоматично, що спрощує запуск та вибір режиму управління.Корпус насоса виконаний з чавуну з гальванічним покриттям для поліпшення антикорозійних властивостей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Максимальный напор | 4 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 95 град. |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид насоса | Для системы отопления |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
- Цена: 6 825 ₴


