
Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 D-2 (97775318)
- В наличии
- Код: 97775318
16 012,50 ₴
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
Sololift2 D-2 - невелика, компактна автоматична каналізаційна установка, придатна для перекачування стічних вод від приміщень в приватних будинках, від яких господарсько-побутові стічні води (без фекалій) не можна направити в каналізацію самопливом. Sololift2 D-2 зазвичай використовується для: душових кабінок, умивальників або біде в напівпідвальних приміщеннях нижче рівня каналізації, або в зв'язку з ремонтом або модернізацією існуючих будівель, коли їх нове місце розташування може бути на відстані від головного каналізаційного стояка настільки, що не можна встановити природний ухил.Низькі рівні увімкнення / вимкання підходять навіть при використанні з душовим піддоном. Sololift2 D-2 підходить монтажу в умовах обмеженого простору у вбудованих кабінках або навіть під душовими піддонами або основами.
Характеристики Grundfos Sololift2 D-2 (97775318)
| Максимальний гідростатичний напір | 5,5м | |
| Максимальна температура рідини |
|
|
| Споживча потужність | 280 Вт | |
| Напруга, частота |
50 Гц |
|
| Ступінь захисту | IP 44 | |
| Вхідний патрубок | 36/40/50мм | |
| Матеріал баку | пластик |


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Вес | 4.7 кг |
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
- Цена: 16 012,50 ₴


