
Дренажна установка Grundfos CONLIFT1 LS 98455601/97936156
- В наличии
- Код: 97936156/98455601
6 300 ₴
+380 (97) 747-97-82
Олег
- +380 (67) 670-97-49Віталік
- +380 (73) 747-97-82Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насоси CONLIFT компанії Grundfos є професійною серією конденсаційних насосів спроектованих для тривалої та безшумної експлуатації. Ця серія становить чудовий вибір для сфер застосування, де вироблений конденсат відводиться до місця, яке знаходиться нижче звичайного рівня зливу будинку.
Стандартні області застосування:
Стандартні області застосування:
- Конденсат від котлів.
- Для конденсату зі значенням pH вище 2,5.
- Для конденсату з систем кондиціонування повітря, систем охолодження, осушувачів повітря і випарювачів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Вес | 4.1 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
- Цена: 6 300 ₴

